Power GSM

İzmir’de Kaliteli Teknik Servis

Çankaya’da 2003 yılından beri Hizmet Vermekte Olan Teknik Servisimiz Yenilenen Yüzüyle Tekrar Sizlerle… iPhone, iPad, MacBook Apple Watch Airpods Apple Ürünleri ve Aksesuarlarını çözüm odaklı uzun vadeli sonuçlar ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Profesyonel bir yaklaşım ile sonuç odaklı, güncellenen teknolojik donanımı ile mobil ürünlerini memnuniyet halkası çerçevesinde, hızlı çözüm ekonomik yöntemlerle müşterilerine ulaşan, servis işlemlerini ileriye dönük ve gerçekçi hedeflerle hayata geçiren Türkiye’de lider firmalar arasında yerimizi almak.

Misyonumuz

Uyumlu bir şekilde çalışan grubumuz ve her geçen gün daha da köklenen kurum kültürümüzden ileri gelen ahlaki değerlere olarak mobil yaşamı kolaylaştıracak etkili ürünleri zamanda hız ve devamlılık avantajıyla müşterilerimizle ekonomik yollardan buluşturmak.

Değerlerimiz

Güçlü bir ekip, güvenilir bir kadro, çözüm odaklı anlayış, çalışan değil arkadaş anlayışı, yaratıcılık, yenilikçi düşünce ve öncülük, öğrenmeye ve paylaşmaya açık bir irade, dinleyen ve anlayan bir bilinç.